Waarschuwing

U dient tenminste een spa te selecteren.

Waarschuwing

U kunt maximaal drie spa´s selecteren

Waarschuwing


    Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Privacybeleid en de Servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.

    U kunt de catalogus nu downloaden
    Downloaden

    Spa Round 2

    205 x 205 - 5 aantal plaatsen
    Collectie Built-in Spa

    Een afgerond geheel

    De Spa Round 2 is een ronde (semi-)inbouwspa voor 5 personen ontwikkeld met het oog op een gezellige sfeer met vrienden of familie, en tegelijkertijd op een probleemloze vlotte verplaatsing naar andere posities om verschillende massages te ondergaan. Daarom is dit de aangewezen spa om leuke momenten met een groep te delen, hoewel deze ook geschikt is voor alleengebruik waarbij u van positie kunt wisselen voor een complete en aanvullende massage. Een van de meest gewaardeerde kenmerken is het binnentrapje om gemakkelijk in- en uit de spa te kunnen stappen. De Spa Round 2 staat in voor een afgeronde ervaring.

    Metgezel voor uw zwembad

    De Round 2 wordt veel toegepast als aanvulling op zwembaden, in de open lucht, ingebouwd in de bodem van de tuin (in-ground) of op een verhoging voor een beter uitzicht vanuit de spa. Met zijn corrosiewerende, vormvaste en verzinkt metalen constructie is deze spa direct ontwikkeld voor inbouw of bekleding met ander materiaal. Om die reden zijn zijn pomp-, massage-, verwarmings- en filtratiesystemen helemaal extern en worden deze apart geleverd met de desbetreffende schakelkast. Een goede aanvulling is de door Aquavia Spa ontwikkelde ozonisator om de filtratie te perfectioneren.
    Hoewel zeer populair voor buitengebruik, is deze spa ook een goede keuze voor binnen waar hij vaak wordt aangevuld met andere wellness-voorzieningen zoals sauna’s of stoomcabines. Dit model beschikt over 30 massagepunten met 20 jets (waterstralen) en 10 luchtinjectoren met het Relax Impact System-systeem dat de been- en bilspieren streelt en het lichaam omhult met warme luchtbellen en dat bovendien een uiterst ontspannend geluid voortbrengt. Dit massagebad beschikt over een meerkleurige ledspot om het wellnessmoment met een sterke kleurentherapiecomponent te intensiveren. Voor een afgerond geheel, van de spa tot de wellnessbeleving erin.

    Afwerkingen

    Kies de afwerkingen om het resultaat van de mogelijke combinaties te bekijken.

    Deze afbeelding is een render. Daardoor kunnen de echte kleuren verschillen...
    U moet van ieder type tenminste een afwerking kiezen.
    Deze twee afwerkingen kunnen niet worden gecombineerd.

    Afwerkingen elementen Acryl

    White
    Alba
    Pearl Shadow
    Silver
    Sterling

    Functies

    1
    2
    3
    • 1. Een ronde Spa
    • 2. Trap
    • 3. Ontspannende luchtmassage

    Een ronde Spa

    Het ronde design van de Spa. Dé manier om hydromassage te delen.

    Trap

    Een trap met antislip-oppervlak waardoor u gemakkelijk in en uit de Spa kunt stappen.

    Ontspannende luchtmassage

    Er wordt lucht in de Spa geblazen, waardoor er duizenden belletjes ontstaan die, als ze met het lichaam in aanraking komen, de spieren ontspannen. De luchtinjectoren, die in de zone van de onderrug en de benen zijn ingebouwd, zijn ideaal om de massage mee te beëindigen en de spieren te ontspannen.

    Technische gegevenskaart

    Algemene specificaties

    • Afmetingen van de Spa (cm): 205
    • Aantal plaatsen van de Spa (zitplaatsen / ligplaatsen): 5 (5 / -)
    • Watervolume spa's (liter): 680
    • Gewicht spa: (leeg - vol): 260 / 1.240 Kg.

    Kenmerken

    • Aantal jets van de Spa: 20
    • Spa met luchtinjectoren: 10
    • Spa met digitaal bedieningspaneel: Touch Panel
    • Bubbelbad met gegalvaniseerd metalen frame: Ja
    • Colour Sense: Ja
    • Roestvrije jets / sproeiers: Ja
    • Spa met filter: Patroon
    • Spa met isotherme afdekking: Optioneel

    Opties

    • Spa-helm kleuren: White, Silver, Sterling, Pearl Shadow, Blue Marble, Alba
    • Afgewerkt type helm: Acryl
    • Chromotherapie LED-spotlight: 1 LED
    • Teak houten rooster: Optioneel

    Compacte kit

    • Compacte set - filter: D. 500
    • Compacte set - massagepomp: 1,8 kW
    • Compacte set - ventilatorpomp: 0,9 kW
    • Compacte kit - filtratiepomp: 0,6 kW
    • Compacte Kit - Verwarming: 3 kW
    • Compacte Kit - Drukknoppen / Bediening: Balboa System Control Panel
    • Compacte kit - vereist vermogen (W): 6.800 W
    • Compacte kit - Benodigd vermogen (A): 27,6 A
    • Compacte kit - spanning: 230 V / 400 V III
    • Compacte kit - ozonator: Optioneel

    Vergelijk je spa

    Ontdek de verschillende mogelijkheden van de Aquavia Spa-modellen.

    Spa Round 2
    Vergelijken
    Hebt u vragen?

    Hebt u vragen?










      Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Privacybeleid en de Servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.